Interiérový dizajn

Interiérový dizajn je naozaj to, čo nesmie chýbať žiadnemu vysnívanému interiéru. K tomu, aby ste bývali naozaj vo svojom úžasnom dome či pracovali v príjemnom modernom prostredí, vám radi pomôžeme.
Ponúkame službu interiérový dizajn, s ktorou si jednoduchšie naplánujete interér podľa vašich predstáv.
Interiér domu, alebo komerčného priestoru navrhujeme zákazníkom na mieru a dbáme na to, aby plne vyhovoval jeho potrebám a životnému štýlu. Každý sa musí vo svojom priestore cítiť príjemne, bezpečne a komfortne.

Ako prebieha návrh interiéru?

Návrh interiéru sa skladá z niekolkých bodov. Pozrime sa na to, aký priebeh vás čaká.

Interiér je veľmi osobné miesto, preto je potrebné aby sme sa na pred začatím navrhovania zoznámili s vašimi predstavami.

Zadanie

Poskytnite nám čo najviac informácií o priestore, ktorý budeme navrhovať. Zaujímať nás bude váš životný štýl, aký dizajn interiéru a farby sa vám páčia. Pri komerčných priestoroch nás zaujíme aj zameranie. Potešíme sa aj ukážkam interiérov, ktoré sa vám páčia. 

 

Rozmiestnenie objektov

Na základe poskytnutých informácií pripravíme porys a vožíme do neho všetky dohoduté objekty tak, aby ich miesto zodpovedalo účelu. Návrh si spolu odobríme, prípadne upravíme podľa vašich požiadaviek.

Interiérový dizajn

Po odsúhlasení rozmiestnenia pripravíme návrh interiéru, ktorý bude zahŕňať realistické vizualizácie a základné technické riešenia. 

Realizácie návrhov interiérov

Interiérový dizajn dom v obci Rajka

Návrh interiéru komerčného priestoru – kaderníctvo

Návrh interiéru komerčného priestoru – kozmetický salón Angel Visage

Chcete interiér na mieru?

Nezáväzne nás kontaktujte.